WRC 8 FIA World Rally Championship Full + Crack İndir

Bugüne dek deneyimleyeceğiniz en iyi off-road simülasyon oyunu olan WRC 8 FIA World Rally Championship’da aracınızı alıp, rakiplerinize karşı yarışmaya başlayacaksınız. Uzman ekibinizle beraber, yarış rotası oluşturup, plan yapacak ve aracınızı en iyi şekilde sürerek, yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız. Oyunun fizik alt yapısı o kadar gelişmiş ki, zemin ve hava durumu aracınızı sürerken, bundan oldukça fazla etkilenecek. Gerçek hayattaki gibi hava şartları araç sürmenizi oldukça etkileyecek bu yüzden aracınızı kullanırken hava şartlarını dikkate alarak kullanacaksınız. Hava şartları dahilinde aracınızın ayarlamalarını yapacak ve lastiklerini değiştireceksiniz. Parça stoğu yaparak, hava ve zemin şartlarına göre parça değişimlerinde bulunacaksınız.

Oyun’a Hızlı Bakış

Oyun: WRC 8 FIA World Rally Championship

Çıkış Tarihi: 7 Ekim 2019

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

Lisans: Ücretsiz Oyunlar

Tür: Yarış Oyunları

Dil: İngilizce

Sürüm: Full Sürüm ( v1.1.0 )

Ek Paket: Bulunmamaktadır

Geliştirici: Kylotonn

Yayımcı: Bigben Interactive

Crack Türü: Gömülü

Kurulum Türü: Otomatik

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 17.40 GB

İndirme Seçenekleri: Torrent

Genel Bakış

WRC 8 FIA World Rally Championship Nedir?WRC 8 FIA World Rally Championship, Kylotonn tarafından geliştirilen tek veya çok oyunculu, rally motor yarışları oyunudur. WRC 8 FIA World Rally Championship Oynayarak Neler Yapabilirim?Sizce yarışlarda sadece şoför mü yer alıyor ? İşte bu oyunu oynayınca anlayacaksınız ki işin rengi öyle değil. Başarılı bir yarışçının arkasında ki teknik ekibi, co-pilotları fark edecek ve aslında yarışta bu kişilerin kararlarının ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Oyundan genel anlamda bahsetmek gerekirse bir çok zorlu haritaların yer aldığı, birbirinden güçlü, torklu arabaların bulunduğu rally yarışı oyunudur. Tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz kariyer modunda, sıfırdan yıldız olma seviyesine gelecek, çeşitli markalardan sponsorluklar alabileceksiniz ! Başarılar kazandıkça kupalarınzla arabanızı güçlendirebilecek yarışlarda yenilmez olacaksınız. WRC 8 FIA World Rally Championship’i Nasıl Oynayabilirim?

– Kurulumu başlatmadan önce antivirüs programınızı devredışı bırakın.

– Rar klasöründe bulunan setupı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak oyunu kurun.

– Kurulum tamamlandıktan sonra antivirüs programınızı aktif hale getirebilirsiniz.

– Masaüstünde oluşan kısayolu sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak oyuna giriş yapabilirsiniz. WRC 8 FIA World Rally Championship’i Ücretsiz Oynayabilir Miyim?Evet. WRC 8 FIA World Rally Championship full sürümünü ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Gereksinim Seviyesi: Düşük

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 +

İşletim Sistemi Mimarisi: 64 Bit

İşlemci: intel core i3 2100 veya AMD FX 4350

Bellek: 6 GB+

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 5870

Disk Alanı: 20 GB+

Örnek Görüntüler

 

Tanıtım Videosu

İndirme Seçenekleri

Torrent

Free-fr

Letsupload

Zippyshare