Virginia Full + Turbobit İndir

992. George H. W. Bush ve Boris Yeltsin Soğuk Savaş’ı resmi olarak sonlandırıyorlar. Barselona, Yaz Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapıyor. The Tonight Show, Johnny Carson ile son şovunu gerçekleştiriyor.
Ve Lucas Fairfax Kingdom, Virginia’daki yatak odasından kayboluyor.

Virginia, sırları olan küçük bir kasabada kurulu tek oyunculu birinci kişi korku oyunudur.Mezun FBI ajanı Anne Tarver’ın gözünden kayıp kişi soruşturmasını tecrübe edin.Ortağınız deneyimli müfettiş Maria Halperin’le birlikte doğal Burgess County’ye ve ufak bir oğlanın kaybolduğu ve hiç kimsenin nedenini bilmediği tenha Kingdom, Virginia kasabasına gideceksiniz.Anne kısa bir süre önce kendini çıkarlar üzerine müzakere ederken, gizli ajandaları ortaya çıkarırken ve davetsiz tahkikatlara alışık olmayan topluğun sabrını test ederken buluyor.Soruşturmanız olumsuz noktalara giderken ve şüpheli listesi büyürken ve garipleşirken Anne’nin ve ajan Halperin’in hayatlarının aktığı yolu geri dönülemez biçimde şekillendirecek kararlar vereceksiniz.

Bilgiler

Oyun Adı : Virginia

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Macera

Oyun Sürümü : v1.0.0

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 1.38 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Win XP / Win Vista / Win 7 / Win 8 / Win 10Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 650 – 1 GB / ATI Radeon R7 – 1 GBİşlemci : Intel Pentium G4400 / AMD Phenom II X4 940DirectX : DX9RAM : 2 GBHDD : 4 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net