Victor Vran Crack + Torrent İndir

Victor Vran, büyük bir silah, öğe, kıyafet, şeytani güç ve kader kartı yelpazesine sahip izometrik bir Aksiyon-RPG oyunudur. Düşmanlar dört bir yandan size saldırırken güçlü yeteneklerinizi kullanarak onları alt edeceğiniz yoğun dövüş aksiyonunu yaşayın!

Victor Vran oyununu nasıl oynayacağınız size kalmış. Geniş yelpazedeki güçlü silahları, oyunun akışını değiştiren kıyafetleri, zalim şeytani güçleri ve kader kartlarını kullanarak kişisel Victor karakterinizi yaratın. Özel hareketleri kullanıp yeteneklerle silahları kombine ederek iğrenç yaratık ordularının ve zeki azılı düşman canavarlarının işini bitirin.

Şeytanları katletme işi illa yalnız yapılacak diye bir şey yok; arkadaşlarınızla çevrimiçi takım oluşturarak tam bir iş birliği deneyimi ile karanlık dünyanın hikâyesini beraber keşfedin.

Bilgiler

Oyun Adı : Victor Vran

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Aksiyon

Oyun Sürümü : v2.07

Oyun Eki : 4 Dlc

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 3.23 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 – 512 MB / ATI Radeon HD 4000 – 512 MBİşlemci : Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+DirectX : DX11RAM : 4 GBHDD : 8 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net