Torchlight 3 Full İndir – PC

Torchlight II’nin üzerinden bir asır geçti ve Ember İmparatorluğu düşüşte. Torchlight III’te Novastraia tekrar işgal tehdidi altında ve onu, Netherim ve müttefiklerine karşı savunmak sana bağlı. Şan, şöhret ve yeni maceralar bulmak için aklını topla ve beklenmeyene atıl.

Cepheye Git – Novastraia’nın uçsuz bucaksız yabanlarda ister tek başına ister arkadaş grubunla cesaretle dolaş ve tehlikelerle yüzleş!

Epik Teçhizat Topla – İster bir zırh, ister bir silah, ister yeni bir pet olsun… Zindanlarda savaştıkça ve tehlikeli düşmanlarla yüzleştikçe bulunacak daha fazla şey her zaman var.

Kahramanını Kur – Seçilebilecek dört eşsiz sınıf ve beş mevcut rölik alt sınıfı ile kahramanını çok farklı şekillerde kurabilir ve hasarını maksimuma çıkarabilirsin. Maceran boyunca epik teçhizatları toplayabilir ve kahramanının eşsiz durumuna uygun bir şekilde kişiselleştirebilirsin.

Kaleni İnşa Et ve Geliştir -Tekrar inşa etme vakti geldi; sen de dahil! Teçhizatları geliştirerek ve aynı zamanda kaleni yenileyerek arkadaşlarına ve dünyaya havanı atarak kalenin tadını çıkar.

Gerekli Olan Minimum PC İşletim Sistemleri:

– Windows 7 x64 Bit
– Windows 8 x64 Bit
– Windows 8.1 x64 Bit
– Windows 10 x64 Bit
– AMD 2.5 GHz İşlemci Hızı
– NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 Ekran Kartı
– 4 GB RAM Bellek ve üzeri

Alternatif Link

1

Alternatif Link

2

Alternatif Link

TORRENT