Yayın Yılı: 2009

Spore Türkçe Tam Sürüm

Tür: Strateji, ARCAD, RPG, Aksiyon, 3D
Geliştirici: Maxis
Yayınevi: Electronic Arts
Geliştirici Web sitesi: http://www.spore.com/
Dil: İngilizce, Rusça, Germen
Platform: PC [Repack]
Tablet: Mevcut (MEX)
Oyunu Sürüm: (v 1.2.0.2818 (SPORE) / v 3.0.0.2818 (SPORE: Galaktik Maceraları))
benim gibi: görüntü
Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim Sistemi: XP / Vista / 7/8
✔ İşlemci: P4 2,0 GHz veya eşdeğeri
✔ RAM: 512 MB
✔ Ekran Kartı: Ekran Kartı: Pixel Shader 2.0 destekli 128 MB
Sabit disk üzerinde ✔ Boş Alan: 6 GB
✔ çok önemli: devre dışı Anti-Virus ve Firewall kurmadan önce
Açıklama:
galaksinin hükümdarı tek hücreli Gönderen: evren yarattı sizin yaratık geliştirmek. Hücre, yaratık, kabilesi, medeniyet ve uzay: Spore Evrim beş aşamadan geçer. Her aşama kendine özgü tarzı, zorlukları ve hedefleri vardır. Sen takdirine bağlı olarak oynayabilirsiniz: Hücrelerin aşamasında başlar ve galaksiler arası bir gezgin çirkin vücudunun bir havuzda bulunan geliştirmek için, ya da yeni gezegenlerde kabilelerin veya medeniyetlerin oluşturulması ile başlar. Eğer evren ne yaparsınız – bu size kalmış. Bu Spore güçlü bir dizi sağlar, ancak yaratıcı senin evrenin herhangi bir unsur yaratmak izin araçları kolay kullanımlı: yaratıkları, taşıtlar, binalar, ve hatta yıldız gemilerini. keşfetmek ve neredeyse sonsuz oynamak için dünyanın sayısını yapar otomatik olarak diğer oyunculara hazır bir oyuncu yaratılmış varlıklar için bir oyun, – Spore iken.
Özellikler:
Evrim Milyonlarca yıl. ağabeyi tarafından yemiş olmamak – zorlu yolculuk yüksek başarı hangi hayatın en ilkel formları ile başlar. Ama – geliştirme gibi birçok altı aşamaları, her biri diğerlerinden oldukça farklı ve aziz hedefe giden yolda küçük bir adımdır – evrensel egemenlik!
Eğer rüya hangi dünya. Sen ve sadece kendi yetiştirdiği yaratıklar görünümünü, onların görünüm mimarisi, bilimin gelişim yönünü ve hayatın diğer birçok yönlerini tanımlar. Ama yaratıcı özgürlük – Spore özellikleri sadece küçük bir parçası!
Basitlik – Başarının anahtarı. Küresel planına rağmen, Spore sezgisel ve öğrenmesi kolay. Buna ek olarak, oyun çok İlahi Providence olacak hala eğlenceli, mizah sağlıklı bir anlamda hiç de yabancı değil.
Savaş ya da Barış? Spore evren kendi özellikleri, bilim ve kültüre sahiptir, her biri diğer medeniyetler tarafından doldurulur. kendi yolunu her kendi istediğim – yok etmek ya da gelişimine yardımcı olmak, iyi için ayağa, ya da ilkel kötülük biat, kendi iradesine komşularınızla ya da ast arkadaş olun!
tüm Evren yeter! Birlikte diğer Spore oyuncularla iletişim ve diğer Yaratıcıları ile etkileşim fırsatı elde, ağdaki galaksinin büyük bir genişlik doldurmak.
Hiçbir soru cevapsız kalacaktır. sanal dünya keyifli ve rahat kalmak için, oyun özel bir ansiklopedi inşa – tüm cevapları bulacaksınız Sporepedia.