Pes 2019 Full + Crack Ücretsiz İndir

Oyun’a Hızlı Bakış

Oyun: Pro Evolution Soccer (PES) 2019

Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2018

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows

Lisans: Full Sürüm

Tür: Futbol Oyunları

Dil: Türkçe

Sürüm: v1.02

Ek Paket: Veri Paketi 2.0

Geliştirici: Konami Digital Entertainment

Yayımcı: Konami Digital Entertainment

Crack Türü: Gömülü

Kurulum Türü: Otomatik

Dosya Türü: Exe & Zip

Dosya Boyutu: 11.9 GB

İndirme Seçenekleri: Google Drive, Torrent

Genel Bakış

Pes 2019 Nedir?Pro Evolution Soccer (PES) 2019, Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilip yayımlanan bir futbol oyunudur. İlk olarak 30 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ülkemiz de dahil olmak üzere, dünya genelinde oldukça yaygın bir oyuncu kitlesine sahiptir. Türkçe ve İngilizce’nin de aralarında bulunduğu 14 dil seçeneği bulunmaktadır.

Konami tarafından geliştirilen PES 2019 sizlere daha gerçekçi ve daha heyecan dolu bir oyun sunuyor. Yerel liglerde maç yapmayı sevenler için yeni yerel ligler ile daha eğlenceli bir şekilde maçlar yapacaksınız. Bir çok oyun modunun bulunduğu PES 2019’da sizler çeşitli maçlara katılarak oynadığınız takımı lider konuma getirip, şampiyonluk kupalarını kazanmaya çalışacaksınız. Yeni gelen yenilikler içerisinde her oyuncunun özel yeteneği de bulunuyor. Oynadığınız oyuncunun özel yeteneğini kullanmanızı sağlayan Konami, Pes 2019’da gerçekçilikte bir üst seviyeye atlamayı başarmış. Yenilenen vuruş hareketleri ve animasyonlar ile muhteşem gollere imza atmanızı da sağlıyor. Ayrıca 4K HDR desteği ile fotoğrafların gerçekçiliğini de deneyimleye bileceksiniz.

Konami, PES 2019 için David Beckham ile özel bir anlaşmaya imza atarak oyuna Bechkam’ın 2018 görüntüsü taranarak oyuna eklenmiş. Beckham’ın 2018 görüntüsü ile maçlara oldukça gerçekçi bir şekilde çıkabileceksiniz. Oyun içerisine eklenmiş daha bir çok özellik bulunuyor. Biz fazla anlatmadan siz direk aşağıdaki linklerden Pes 2019’u full bir şekilde hızlıca indirmeye başlayarak sorunsuz bir şekilde oynayıp, yeni nesil futbolun keyfini çıkarmaya başlayın.

Pes 2019’u Ücretsiz Oynayabilir Miyim?Evet. Pes 2019’u ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Gereksinim Seviyesi: Yüksek

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+

İşletim Sistemi Mimarisi: 64 Bit

İşlemci: Dört Çekirdek – 3.2 GHz+

Bellek: 4 GB+

Ekran Kartı: 2 GB – DX11 – GDDR5+

Disk Alanı: 26 GB+

Tanıtım Videosu

İndirme Seçenekleri

TorrentGoogle Drive

iCloud

BulutGoogle Drive

Zip Şifresi: https://indirirsin.com/pes-2019-indir