PES 2012 en popüler futbol oyunlarından biri olan Konami Pro Evulation Soccer serisinin son ürünüdür.Oyunda gelişme adına en çok öne çıkan şeylerden ikisi yapay zekalardaki geliştirmeler ve oyunun daha gerçekçi hale getirilmiş olması. En iyi yapay futbol zekasına sahip olduğu düşünülen oyunu oynarken, sadece topla ilişkisi olan oyuncuların değil, sahadaki diğer oyuncuların ve hakemlerin de oyunda gerçekten varmışçasına olduklarına inanacaksınız.

Oyun gerçekçiliği konusunda ise takım oyunu, takım savunması, topsuz alandaki hareketlilik, pas verme, toplu hücum, top çevirme gibi pek çok konuda gerçeklilik konusunda oyunun üst düzey olduğu düşünülebilir. Topun olduğu oyuncudan başka topla buluşması planlanan oyuncuyu da kısmen kontrol edebilmeniz oyuna daha çok hakim olmanıza olanak sağlıyor. Bu tarz gelişmeler oynayan kişiye oyunu oynarken oyunun daha çok zevkli hale gelmesinde yardımcı oluyor.

Gerçekçiliği artıran diğer gelişmelerden biri de, oyuncuların gerçek fiziklerini ve fiziki hareketlerini doğrudan yansıtma konusunda fazlaca çalışılmış olması. Bunlara ek olarak önceki PES sürümlerinde çokça görülmeyen oyuncu mimik değişimleri, topu uzun sürme nedeniyle nefes kesilmesi gibi şeyleri bu sürümde daha çok görebiliyoruz.

Bunlara ek olarak; hava durumundaki gerçekçi değişmeler, stadyum modellemeleri ve taraftarların özellikle gol atıldıktan sonraki tepkileri övgüyü hakediyor. Bu sürümle gelen yeniliklerden biri de topun direğe ve oyun dışına gittikçe çıkardığı ses.

Saydığımız bu özelliklerle PES oynamak artık çok daha gerçekçi ve eğlenceli. Tüm PES severlere öneriyoruz.

Oyun Adı : Pro Evolution Soccer 2012

Oyun Türü : Spor

Dosya Türü : Rar

Platform : PC

Dosya Boyutu : 4.87 GB

Oyun Dili : Türkçe

Crack : İçerisinde Mevcuttur

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 512 MB
İşlemci : 2 Ghz
RAM : 
2 GB
HDD : 6 GB

video

indir
İndirme Linki : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Rar Şifresi      : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 512 MB
İşlemci : 2 Ghz
RAM : 
2 GB
HDD : 6 GB