Araba yarışlarının en iyisi olarak kabul edilen NFS serileri, her sürümü ile gerçekçi yarış keyfini kullanıcılarına yaşatmayı amaçlıyor. Özellikle oyunlarında kullanılan özel ses ve görüntü efektleri ile kendinizi gerçek bir yarış ortasında hissedebiliyorsunuz. Oyuna genel hatlarıyla baktığımızda, bizlere hafiften GTA oyununu andırıyor. Çünkü Need For Speed Underground 2 oyununda şehir içinde serbest bir şekilde dolaşabilme imkanımız var.
Oyunda şehir içerisinde bir çok yarış yapacağız. Bu yüzden yarışlara başlamadan önce şehri aracınızla turlamanız daha iyi olacaktır. Oyun üzerinde dünyanın çeşitli şehirlerinde bulunan köprüler, yollar ve viyadükleri görebilirsiniz. Need For Speed Underground 2 oyununda ki tüm araçlar yeni nesil grafik motorlarıyla orjinaline uygun olarak tasarlanmıştır.
Need For Speed Underground 2 oyununu en iyi oyun yapan detaylardan biri de araç modifiyelerinde saklı. Hiçbir oyunda olmadığı kadar detaylı bir modifiye menüsü bulunan oyunun, araçlara uygulanacak bir çok modifiyesi bulunmaktadır. Bu modifiyeleri sayacak olursak: spoiler, neon ışıkları, dikiz aynaları, tavan, egzos vb. olarak gösterebiliriz.
Need For Speed Underground 2 indir oyununun içerisinde sesli GPS de bulunuyor. Gideceğimiz yeri haritadan işaretlediğimizde sesli bir navigasyon bizlere yolculuk boyunca eşlik ediyor ve hedefe en kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor.

Oyun Adı : Need For Speed : Underground 2

Oyun Türü : Yarış & Hız

Dosya Türü : Rar

Platform : PC

Dosya Boyutu : 1 GB

Oyun Dili : Türkçe

Crack : İçerisinde Mevcuttur

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 512 MB
İşlemci : 
1.8 Ghz
RAM : 
256 MB
HDD : 
3 GB

video

indir
İndirme Linki : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Rar Şifresi      : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 512 MB
İşlemci : 
1.8 Ghz
RAM : 
256 MB
HDD : 
3 GB