Mad Riders Tek Link İndir

Techland tarafından geliştirilen “Mad Riders”, çılgın bir ATV motor yarışı oyunudur. Oyun 30 Mayıs tarihinde satışa sunulmuştur. Keyifle ve zevkle oynayabileceğinizden eminim. Kendimize belirli bir strateji geliştirmemiz gerekiyor. Aksi takdirde fazla başarı sağlayamayız. Amacımız dünya şampiyonu olmak.

Oyunda birbirinden farklı birçok harita bulunmakta. Görsel yönden insanın iştahını kabartan bir oyun diyebilirim. Göz alıcı efektler ile oyundan kopmayacak ve kolay kolay sıkılmayacaksınız. Gerçekçi bir sürüş deneyimini yaşabileceksiniz. Oyunda ek özellikler mevcut. Şöyle anlatayım; rakibiniz sizin önünüzde. Sizin onu geçebilmeniz için yüksek atlama yerlerinden,yani tepelerden veya tümseklerden atlarken rakibinize darbe indirmenize yarayan ekipmanlar mevcut. Hedefi iyi tutturmak ve sabırlı olmanız gerekiyor. Düz yollarda ise “+Speed” ekipmanını alarak hızınıza hız katabilirsiniz. Havada taklalar atarak ve artistlik hareketler yaparak extra puanlar kazanabilir ve bunlar ile ekipmanlar alabilirsiniz. Keyifli oyunlar dilerim.

Bilgiler

Oyun Adı : Mad Riders

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Yarış & Hız

Oyun Sürümü : v1.0.1.0

Oyun Eki : 1 Dlc

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 1.05 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7Ekran Kartı : Nvidia GeForce 205 – 512 MB / AMD Radeon HD 4290 – 512 MBİşlemci : Intel Pentium 4 2.53 GHz / AMD Athlon XP 2100+DirectX : DX9RAM : 1 GBHDD : 5 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net