Lords of the Fallen Full PC İndir

Lords Of The Fallen PC indir adim ve Eski zamanlarda Dünya Diyarı, tüm insanlığı kendi Egemenliğiyle esir etmiş olan salt kötülük sahibi bir Tanrı tarafından yönetiliyordu. Fakat insanların kalbindeki korku, özgürlük savaşı olan Great Rising’in şafağına kadar isyan büyüdükçe öfkeye dönüştü. Fallen God’ı deviren haşmetli zaferden sonra insanlar yeni bir düzen kurdu… Hiçbir günahın affedilemeyeceği ve kefaretin olmadığı bir dünya.
Şimdiyse, yüz yıl sonra, masum ruhlar için sapkın bir açlık ile güdülenen Demonic Rhogar Lejyonunun dönüşüyle dünya korkuyla sarsılmaktadır. Çaresiz bir son hamle olarak insanlık hüküm giymiş bir günahkâr, toplum tarafından reddedilmiş ve ışıktan sürgün edilmiş sıra dışı bir koruyucu çağırıyor… Harkyn olarak bilinen bir adam. Artık, öğretmeni olan Kaslo ile birlikte Karanlığın kaynağına doğru yolculuk etmek zorundalar… Lords of the Fallen ile yüzleşmek için.
Silahların, zırhın ve becerilerin doğrudan düşmanın hızı ile saldırılarını etkilediği karmaşık ve tatmin edici yakın dövüş sisteminin yer aldığı akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’sine atılın… Eğer başka hiçbir şey işe yaramazsa yasaklanmış büyü gücüyle düşmanlarınızı yerle bir edin.

Bilgiler

Oyun Adı : Lords of the Fallen

Oyun Çıkış Tarihi : 28/10/2014

Oyun Dili : İngilizce

Oyun Türü : Aksiyon & Macera & RPG

Oyun Sürümü : v1.6

Oyun Eki : Tüm Dlc Paketleri

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 6.38 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows Vista (SP2 – x64) / Windows 7 (SP1- x64) / Windows 8 (x64)

Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 460 – 1 GB / AMD Radeon HD 6850 – 1 GB

İşlemci : Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz

DirectX : DX11

RAM : 6 GB

HDD : 19 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net