How To Survive Full İndir

How to Survive macerası kaldığı yerden devam ediyor. 3. bir kişi gözüyle deneyimliyorsunuz. Zombiler karşısında hayatta kalmak ve arkadaşlarınız da can güvenliğini sağlamak sizin elinizde. İstediğiniz karaktere can verebilir ve zombilere karşı mücadelenin yanında avlanma, giyinme ve yemek yeme gibi işlevleri de yerine getirmeniz gerekiyor.

Yeniliklerden bahsedecek olursak 4 yeni ada hikaye modu genişlemesi ve oyunun zorluk seviyesini artırma görünüyor Ayrıca oyuna çeşitli hayvanlarda eklenmiş durumda. Zombilerden kaçalım derken başkalarına yem olmamak için ekstra çaba gerekecek.

Yağmurda yürümek zorlaşacağından çok kolay hedef haline gelebilirsiniz. Envanterinizi sıkı tutmalı ve her türlü karşı saldırıya karşı her daim ayakta ve hazır olmalısınız. Ok atma kalibiyetinizi geliştirseniz hayatta kalma şansınız o kadar artar.

Bilgiler

Oyun Adı : How To Survive

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Aksiyon & Macera

Oyun Sürümü : Update 9

Oyun Eki : 9 Dlc

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 1.40 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 340 / ATI Radeon X1900 GTİşlemci : Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+DirectX : DX9RAM : 2 GBHDD : 4 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net