Hand of Fate Full + DLC İndir

Piyasada çok fazla kart oyunu var. Masaüstü oyunların yanı sıra dijital ortamda da çeşitli kart oyunlarıyla karşılaşmaktayız. Lakin kısa bir süre önce öyle bir oyun çıkış yaptı ki kart oyunları için milad teşkil ediyor. Bundan sonra gelecek kart oyunları klasik dinamiklerini tekrketmek zorunda… Hand of Fate temelde bir kart oyunu. Ama aksiyon, rol yapma, hayatta kalma, bulmaca, platform ve kaynak yönetimi gibi bir sürü türden de öğe içeriyor. Hem senaryo hem de sonsuz mod olarak da iki bölümden oluşuyor. Senaryoda biraz ilerledikten sonra sonsuz modu açarak kendi becerilerinizi sınıyorsunuz.

Oyuna girer girmez kendinizi tapınağa benzeyen bir yapının tam ortasındaki masanın başında oturuyor olarak buluyorsunuz. Karşımızda gizemli, suratını gizlemiş, sadece gözleri gözüken büyücü kılıklı bir adam var. Masa üstünde kitaplar ve büyülü nesneler var. Karşımızdaki gizemli adam bizi oyun oynamaya davet ediyor. Masaüstü FRP oyuncuları bilirler, gizemli adam oyunun yöneticisi, hem hikaye anlatıcısı hem de oyun kurucusu. Bizi oyunda yenmek için elinden geleni yapıyor.

Hikaye kısmıyla başlıyoruz. Hikaye kısmında oyun kurucunun seçilmişleri ile karşılaşmamız gerekiyor. Her bölümde bir büyük düşmanla yüzleşiyoruz. Ama bu bir kart oyunu, karşınıza ne çıkacağını bilmiyorsunuz. İlk başlar kolayca birçok engeli aşarak düşmanlarınızı berataraf ediyorsunuz. Lakin bölümler ilerledikçe kart sayısı artıyor. Oyun kurucunun seçilmişleri öç almak için alelade bir şekilde karşınıza çıkabiliyor. Siz bir büyük düşman beklerken üst üste aralıksız şekilde zorlu mücadelelere de girebiliyorsunuz.

Bilgiler

Oyun Adı : Hand of Fate

Oyun Çıkış Tarihi : 17/02/2015

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Aksiyon & RPG

Oyun Sürümü : v1.3.1

Oyun Eki : 1 Dlc

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 1.40 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Win XP / Win Vista / Win 7 / Win 8 / Win 8.1

Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTS 250 – 512 MB / ATI Radeon HD 4850 – 512 MB

İşlemci : Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz / AMD Phenom II X2 550

DirectX : DX9

RAM : 4 GB

HDD : 5 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net