Forward Assault v1.1013 RADAR HİLELİ APK, aksiyon ve FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Lucas Wilde stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Forward Assault içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ateş ederken asla sekme olmaz, radar hileli (düşmanlar mini haritada görünür) hileli, haritaya yüksek miktarda para ile başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, karmaşık haritalar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Forward Assault v1.1013 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. İster çok oyunculu isterseniz de internet bağlantınız olmadan botlara karşı oynayabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Forward Assault Play Store’da 125.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : çok oyunculu mod sorunsuz çalışmaktadır, mermi hilesini kaldırdım aksi halde çok oyunculu kısım çalışmıyor.

Forward Assault v1.1013 MOD APK İNDİR – 215MB

Kurulumu

Forward Assault v1.1013 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.1013 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

Forward Assault 1.1013 sekmeme hile apk : oyun içinde ateş ederken mermileriniz sekmez, tek bir noktaya ateş edebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
Şub 20, 2018TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM