FarmVille 2 v9.3.2093 ANAHTAR HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksimini duyduğum yapımcılığını ZYNGA firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi kurmak, yönetmek ve para kazanmaya çalışmaktır. FarmVille 2: Köy Kaçamağı içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede çiftliğinizi kolayca büyütebilir, tarlaların hasat zamanı, hayvanların sağımı, inşaatların bitiş sürelerini hızlandırabilirsiniz. Eğlenceli etkinlikler, bitmek bilmeyen görevler, Facebook arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. FarmVille 2 v9.3.2093 sürümünde Çin yılı teması hakimdir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 2.345.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

FarmVille 2 v9.3.2093 MOD APK İNDİR – 72MB

KURULUMU

FarmVille 2 v9.3.2093 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 9.3.2093 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içinde bazen anahtar miktarınız 0 (sıfır) olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.
Şub 20, 2018TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM