Empire Total War Full + Crack İndir

Total War, ilerleyiş bakımından önceki sürümleri ile paralel ilerliyor diyebiliriz. Bildiğiniz gibi en önemli gelirlerimiz arasında vergiler yer alıyor. Dilerseniz tüm şehirlerin vergisini aynı oranda tutabilir dilerseniz halkı zümrelere ayırarak gelirleri oranında vergi alabilirsiniz. İkisinin de artı ve eksileri var tabi. Stratejiyi belirlemek size düşüyor ama tüm işinizi vergiye güvenerek yapmaya kalkarsanız bir süre sonra bocalamaya başladığınızı fark edersiniz. Düzenli vergiler için düzenli bir ticaret akışına ihtiyacınız var. Komşularınızla aranızı iyi tutarak limanlarınızı iyi kullanmanız gerekiyor. İpucu verelim; ne varsa ticarette var.

Total War’ın ilerleyiş açısından diğer sürümlerinden daha zor olduğunu söylemiştik. Ortalıkta dolaşan değişik ideolojiler halkınızın sık sık isyan etmesine sebep olabiliyor. Bu sebeple gerekirse halkın dini duygularını da kullanarak yönetimin gücünü elinizde tutmanız gerekiyor. Etik gözükmüyor, evet. Oyunun bir ek getirisi de siyasileri daha iyi anlamış oluyorsunuz.

Temel olarak oyunda iki adet “tek kişilik” senaryo seçeneği bulunuyor. Birincisinde Road to Independence ismi verilen Amerika’nın özgürlük mücadelesini yönetirken, Grand Campaign ismi verilen diğer senaryoda İspanya, Osmanlı, Fransa, İsveç ve Hindistan gibi çeşitli ülkeleri seçebiliyorsunuz.

Osmanlı demişken hepiniz merak ediyorsunuzdur, hemen açıklayalım. Osmanlı gerçekte de olduğu gibi büyük bir yüz ölçümüne sahip. Fakat bu durumun dez avantajı olarak her yanımız düşmanlar ile çevrili. Bu sebeple bu bütünlüğü kontrol etmek oldukça zorlaşabiliyor. Bir de teknolojiyi çok yakından takip etmeniz gerekiyor. Oyun başlarında pek bir fark olmasa da vakit ilerledikçe teknolojide devrimler başlıyor. İyi takip edemezseniz geriye düşüyorsunuz ve bu savaş meydanlarında kendisini belli ediyor.

Bir de çağ olarak ilerlediğimiz için oyundaki kılıç ve mızrağın yerini top ve tüfek almış durumda. İşte bu sebeple teknolojiyi iyi izlemek yararınıza olacaktır. Hatta toplar ordunuzun en önemli silahları konumunda olacaklar.

Bizce oyuna getirilen en büyük yenilik deniz savaşlarının da yapılıyor olabilmesi. Artık bol bol deniz savaşı da yapabilirsiniz. Deniz savaşları da ayrı bir tecrübe istiyor.

Oyun grafik kalitesi olarak başarılı. Çok stabil bir şekilde ilerliyor. Animasyonlar ve grafikler oldukça güzel. Oyunun sesleri de aynı derece de keyif verici.

Bilgiler

Oyun Adı : Empire Total War

Oyun Çıkış Tarihi : 03/03/2009

Oyun Dili : Türkçe & İngilizce

Oyun Türü : Savaş & Strateji

Oyun Sürümü : v1.0.0

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : İçerisinde Mevcuttur

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 8.12 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP (SP2) / Windows Vista / Windows 7

Ekran Kartı : 256 MB VRAM / Shader Model 2.0 Destekli / Ekran Çözünürlüğü 1024×768+

İşlemci : Intel Pentium 4 @ 2.66 GHz / AMD Athlon XP 2600

DirectX : DX9

RAM : 1 GB

HDD : 16 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net