Deponia Doomsday Tek Link İndir

Kaderin ağlarını ördüğü bir gece, Rufus zihninin derinliklerine işleyen bir kâbustan uyanır: Deponia’yı kurtarmak için kendisini feda etmiştir. Peki, ne pahasına? Elysium, yani uçan şehir gezegene oturmuştur. Hayatta kalan son Depoian olarak kanalizasyon memelileri ile dövüşüp durmuş ama yine de sonunda bir çıkış yolu bulmuştur: Deponia’yı havaya uçurmalıymış! Ve… Bıyık bırakmış.

Elbette bu tüyler ürpertici olayların hiç yaşanmadan engellenmesi gerektiğini fark eder; özellikle de bıyıklı olayın. Deponia ve sinekkaydı suratı kurtulmak zorunda!

Ama bu yalnızca bir rüya mıdır? Garip zaman anomalileri olduğunu keşfeden tuhaf bir zaman bilimci McChronicle’ın yardımıyla Rufus, gelecekten gelen bazı zaman yolcularının zaman makinelerini umarsızca etrafa park ettiklerini anlar. Peki ya bu muhteşem teknoloji yanlış kişilerin eline geçerse neler olur!

Ekol haline gelmiş Deponia üçlemesinin son bölümüne girin ve başı beladan kurtulmayan anti kahraman Rufus’a macerasında yardım edin. Daha önceki bölümleri bilmeseniz bile Deponia Kıyamet Günü’nün komikliği ile kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.

Sıra dışı mizahın ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış dünyanın büyüsüne kapılıp tüm zamanların en büyük ve en uzun Deponia macerasının tadını çıkarın.

Bilgiler

Oyun Adı : Deponia Doomsday

Oyun Dili : İngilizce & Rusça

Oyun Türü : Macera

Oyun Sürümü : v1.1.0239

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 2.46 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows Vista (SP1) / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10Ekran Kartı : Nvidia GeForce 9400 – 512 MB / AMD Radeon HD 3400 Series – 512 MBİşlemci : Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+DirectX : DX9RAM : 2 GBHDD : 3.5 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net