Cossacks European Wars Full + Torrent İndir

Cossacks European Wars oyunu, 2001 yılında çıkmasına rağmen hala sevilerek oynanan bir strateji oyunudur. Oyunda sevilen stratejik savaş öğelerinin hepsi yer almaktadır. Oyun Avrupa’da geçmekte ve Avrupa devletlerinin savaşları konu alınmakta. Age Of Empires 3 oyununa benzerliği ile dikkat çekiyor. Fakat grafiklere bakıldığında Cossacks oyununun grafiklerinin daha kaliteli olduğu ortaya çıkıyor.

Oyun 16. ve 18. yüzyıl arasında Avrupa’da meydana gelen savaşları konu alarak bu dalda Amerika’yı içermeyen ender oyunlardan birisi olmayı başarıyor. Strateji oyunları tutkunlarının Age Of Empires oyunlarından alıştığı üzere, önce inşaa et sonra saldır prensibi bu oyun için de geçerli. Oyunda kullanabileceğiniz 16 ulus olması oyunun renkliliğini oluşturmuş. Zira her ulusun kendine has farklı sosyal ekonomik ve ordu düzenleri bulunuyor. Kömür, altın gibi madenlerden yararlanabilecek ve odun, taş ve tarım ürünlerine de ihtiyaç duyacaksınız. 7 Yıl savaşı, 30 yıl savaşları ve Kuzey savaşı gibi tarihten bildiğiniz birçok savaş, toplamda 85 ayrı görev olarak oluşturulmuş. Bu anlamda da oldukça uzun ve sizi bilgisayara yapıştıracak bir oyun olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bilgiler

Oyun Adı : Cossacks European Wars

Oyun Dili : İngilizce

Oyun Türü : Savaş & Strateji

Oyun Sürümü : v1.0.0

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 1.16 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Win XP / Win Vista / Win 7 / Win 8 / Win 10Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 – 256 MB / ATI Radeon HD 2600 PRO – 256 MBİşlemci : Intel Core 2 Duo @ 1.6 GHz / AMD 3000+DirectX : DX9RAM : 1 GBHDD : 4 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net