Colin McRae Rally 04 Full Türkçe İndir

CMR 4, PC için en son çıktı. Çünkü, konsol versiyonları deneme amaçlı kullanıldı. Hatalarından arındırıldı. Eklenen birkaç şey ve multiplayer eklentisinden sonra, PC versiyonu tamamlanmış oldu. Menüler ve diğer herşey komple değiştirilmiş. Artık, herhangi bir moda anında giriş yapabiliyorsunuz. Menüler arasında, gidip gelmek, kaybolmak söz konusu olmuyor.

Araçlar gerçek araçlar. Kategorilere ayrılmış. Sınıflar ve modeller hakkında detaylı bilgileri alabiliyorsunuz yine. Araç seçimleri esnasında, aletleri deneme şansınız, görme şansınız ve inceleme şansınız olduğundan, ansiklopedik bir önem de taşıyor oyun.
Kontroller yine zor. CMR 2’de mükemmel olan kontroller artık bozuldu. Araba hareketlerinize çok fazla teki veriyor ve bu sizi sıkıyor. Sık virajlarda, hızlı dönülmesi gereken yerlerde arabayı toparlamak çok zor oluyor. Fizik motoru da burada çuvallıyor aslında. Normalde, düz yolda, karda, ıslak zeminde güzel tepki veriyor araba ama kontrol kısmı, pek iyi olmamış. Bu oyuna alıştığınız zaman, NFS oynamaya kalksanız, beceremezsiniz.

Bilgiler

Oyun Adı : Colin McRae Rally 04

Oyun Çıkış Tarihi : 02/04/2004

Oyun Dili : İngilizce

Oyun Türü : Yarış & Hız

Oyun Sürümü : v1.0.0

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 691 MB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 98 / Windows 2000 / Windows ME / Windows XP

Ekran Kartı : Nvidia GeForce 3 – 64 MB / ATI Radeon 8500 – 64 MB

İşlemci : Intel Pentium III 750 MHz / Veya Eşdeğeri

DirectX : DX9.0

RAM : 256 MB

HDD : 3 GB

Örnek Görüntüler

 

 

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net