Merhaba değerli okurlarımız. Bugün sizlere Battlefield Vietnam indir oyununu tanıtacağız.
Bilgisayar oyunu severlerin büyük çoğunun oynadığı ve çokça sevdiği bir seri olan Battlefield’ ın hayran kitlesi oldukça fazladır. Çoğu oyun severlere göre gelmiş geçmiş en iyi savaş oyunları arasında yer alır Battlefield. Oyun severlerin Battlefield ‘ ı seçmesinin en büyük nedenleri oyunda her bölüm bol aksiyon ve macera dolu olmasıdır.
Her serisi oldukça beğenilen Battlefield’ ın en çok sevilen ve rağbet göreni Vietnam serisi olduğu göze çarpıyor. Oyun tam anlamıyla strateji ve savaş oyunudur. Vietnam serisi yapımcısı olan EA Games tarafından geliştirilip piyasaya sunuldu.
Oyunun yapımcıları oyun severleri düşündüğünden oyuna kolay ve aşırı derecede kullanılabilir bir menü tasarlamışlardır. Oyun içerisin de Amerika ve Vietnam savaşını konu alan videolara rastlayacağız. Oyunun amacı zaten bu iki ülke arasında geçen savaşları konu alıyor ve aynı zamanda oyun da bu iki ülke askerleri birbirleriyle daima savaş içindeler.
Oyunun özelliklerinden bahsedecek olursak oyun da geniş bir haritanın bulunması oyun severlere bir artı kazandırmıştır çünkü oyun daha geniş bir alana yayılmıştır. Bu özelliğiyle de önceki sürümlerinden de ayrılmıştır. Oyun için de savaş sırasında bulunacağımız ormanlık alanlar da oldukça gerçekçi tasarlanmıştır. Oyun Vietnam da geçtiğinden ötürü Vietnam mimarisinden izler görmek mümkün olacaktır.
Oyunda ki önceki sürümlere göre yapılan en büyük hata ise önceki sürümler de bulunan tünellerin kaldırılmış olmasıdır. Önce ki sürümler de bulunan tünellerin biz oyun severler çokça yararı oluyordu örneğin savaş sırasında tünele saklanabiliyorduk ve tünel içinden kaçabiliyorduk. Bu nedenle tünellerin kaldırılması biz oyun severler açısından kötü oldu. Yapımcıların tünelleri kaldırmasının nedeni ise dahi içine giremeyeceği tünelleri gereksiz görüp kaldırmışlardır.
Oyun da siper almak için yapılan birçok bölge göreceğiz. Oyunda yeni tasarlanan grafikler ile de gerçekçilik ön plana sunulmuştur.

Oyun Adı : Battlefield Vietnam

Oyun Türü : Savaş & Strateji

Dosya Türü : Rar

Platform : PC

Dosya Boyutu : 1.45 GB

Oyun Dili : İngilizce

Crack : İçerisinde Mevcuttur

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Win 98 / Win ME / Win 2000 / Win XP / Win Vista / Win 7
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 3 – 64 MB / ATI Radeon 8500 – 64 MB
İşlemci : Intel Pentium III 1200 Mhz / AMD Athlon MP 1900
DirectX : DX9
RAM : 256 MB
HDD : 2 GB

Oyunun Tanıtım Videosu

Oyunun İndirme Linkleri
İndirme Linki : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Alternatif        : İNDİR

Rar Şifresi      : www.saglamindir.net

Counter Strike 1.8 Full Türkçe İndir Oyun Adı : Counter Strike Oyun Türü : Aksiyon Dosya Türü : Rar Platform : PC Dosya Boyutu : 822 MB Crack : İçerisinde…

Far Cry 1 Full Türkçe İndir Oyun Adı : Far Cry Oyun Türü : Aksiyon – Macera Dosya Türü : Rar Platform : PC Dosya Boyutu : 3.42 GB Oyun Dili :…

Train Simulator 2016 Full İndir Oyun Adı : Train Simulator 2016 Oyun Türü : Simülayon Dosya Türü : Rar Platform : PC Dosya Boyutu : 4.84 GB Oyun Dili : İngilizce…

Counter Strike Source 2.5 Full Türkçe İndir Oyun Adı : Counter Strike Source Oyun Türü : Aksiyon Dosya Türü : Rar Platform : PC Dosya Boyutu : 1.83 GB Oyun Dili…

İşletim Sistemi : Win 98 / Win ME / Win 2000 / Win XP / Win Vista / Win 7
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 3 – 64 MB / ATI Radeon 8500 – 64 MB
İşlemci : Intel Pentium III 1200 Mhz / AMD Athlon MP 1900
DirectX : DX9
RAM : 256 MB
HDD : 2 GB