Assassin’s Creed Syndicate Full + Torrent İndir

Assassin’s Creed Syndicate torrent indir Londra, 1868. Sanayi Devrimi’nin kalbinde, kendi yeraltı örgütünüzü yönetin ve ilerleme adına yoksulları sömürenlerle savaşmak için nüfuzunuzu genişletin:

• Adalet için savaşın
Genç ve gözüpek Suikastçı Jacob Frye olarak, becerilerinizi ilerleme hırsıyla ezilenlere yardımcı olmak için kullanın. Londra sokaklarına tekrar adalet getirmek için, fabrikada köle işçi olarak çalıştırılan çocukları kurtarmaktan, düşman teknelerinden değerli malları çalmaya kadar her şeyi yapacaksınız.

• Londra’nın yeraltı dünyasına hükmedin
Londra’yı halk adına geri alabilmek için bir orduya ihtiyacınız olacak. Başkenti Tapınakçıların elinden geri almak için, bir çete lideri olarak kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini davanıza katılmaya davet edin.

• Yeni dinamik dövüş sistemi
Assassin’s Creed Syndicate’ta aksiyon yüksek tempolu ve acımasız. Bir dövüş ustası olarak, çoklu öldürmeleri ve karşı hamleleri birleştirip düşmanlarınızı alt edin.

• Yepyeni savaş aletleri
Düşmanlarla dövüşmek için kendi yolunuzu seçin. İp Fırlatıcıdan faydalanarak her zamanki kadar sinsice hareket edin ve Gizli Bıçağınızla saldırın. Ya da kukri bıçağını ve muştayı seçin ve düşmanlarınızı gafil avlayın.

• Yeni bir ulaşım çağı
Londra’da sistemli ulaşım araçları sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için at arabası sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde epik dövüşler yapmak için parkur becerilerinizi kullanın ve Thames Nehri’ndeki teknelerin arasında kendi yolunuzu açın.

• Geniş bir açık dünya
Sanayi Devrimi’nin zirvesinde şehri gezin ve ikonik tarihi kişilerle tanışın. Westminster’dan Whitechapel’a, Darwin, Dickens, Queen Victoria ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.

Oyun Adı : Assassin’s Creed Syndicate

Oyun Dili : İngilizce

Oyun Türü : Aksiyon & Macera

Oyun Sürümü : v1.5

Oyun Eki : Tüm Dlc’ler + Gold Edition

Platform : PC

Crack : Gömülü

Dosya Türü : Rar

Dosya Boyutu : 22.7 GB

Rar Şifresi : www.saglamindir.net

İşletim Sistemi : Windows 7 SP1 (x64) / Windows 8 (x64) / Windows 10 (x64)Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 660 – 2 GB / AMD Radeon R9 @ 270 – 2 GBİşlemci : Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHzDirectX : DX11RAM : 6 GBHDD : 65 GB

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net