Anasayfa Programlar Veri Kurtarma

Veri Kurtarma KATEGORİSİNDEKİ YAZILAR

Ashampoo Backup Pro + Türkçe İndir

Ashampoo Backup Pro + Türkçe İndir

 Ashampoo Backup Pro 2020 Full Türkçe İndir 14.09 x86 Ashampoo Backuo Pro 2020,sabit diskler, SSD, flaş veya ağ sürücüleri gibi tüm ortak depolama türlerini destekleye güçlü bir yedekleme programıdır,türkçe dil destekli dilediğiniz dosya belge vb kolayca yedeklemek mümkün. ————————————————————- Boyut:63-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz ————————————————————– Ashampoo Backuo Pro (((Alternatif))) Ashampoo Backuo Pro (((Alternatif))) Ashampoo Backuo […]

Active Boot Disk Full Sürüm İndir

Active Boot Disk Full Sürüm İndir

Active Boot Disk Full İndir v17.0 Active Boot Disk – Win10 PE (x64 Bit), bu program önyüklenebilir CD, DVD, USB disklerinizle beraber bilgisayar üzerinde yapılandırma ve onarma yapmanızı sağlayan bir işletim sistemidir. En iyi sorun giderme araçlarından bir araya gelerek oluşturulan bu son sürümlü program ile bilgisayarınızı yeniden başlatarak, başlangıç özelliklerinin yapılandırılmasını sağlayabilecek, sistemde oluşan […]

WinPE 10-8 Sergei Strelec Full İndir

WinPE 10-8 Sergei Strelec Full İndir

WinPE 10-8 Sergei Strelec 32-64bit Full İndir 2020.11.27 WinPE 10 Sergei Strelec Full İndir 32- 64bit,Bu program sayesinde bilgisayarınızdaki verileri geri yükleyebilir ve yedekleyebilirsiniz. Hard diskinizdeki verileri kolaylıkla yedekleyebilir ve herhangi bir problemde verilerinizi geri yükleyebilirsiniz. Program içerdiği araçlar ile bütün problemlerinizi çözebilmektedir.

DiskTrix UltimateDefrag Full Sürüm İndir

DiskTrix UltimateDefrag Full Sürüm İndir

DiskTrix UltimateDefrag İndir 6.0.72.0 32×64 DiskTrix UltimateDefrag, ile geleneksel mekanik tabağa dayalı sabit disk performansınızı optimize edebilir ve özel patentleme algoritmalarını kullanarak diskinizde en iyi performansı elde edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile gereken belirli dosyaları kullanarak diskinizi koruyabilir ve diskinizin performansını arttırabilirsiniz.

O&O BlueCon Admin Edition İndir

O&O BlueCon Admin Edition İndir

O&O BlueCon Admin Edition İndir 17.3 Build 7213 O&O BlueCon Admin Edition, ile bilgisayarınızda mavi ekran çıktığı zaman sisteminizi onarabilir,kayıp verileri geri yükleyebilir ve parolalarınızı sıfırlayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile Windows 10 dosyaları üzerinde komut dosyaları oluşturabilir ve bilgisayarınızda almış olduğunuz mavi ekran hatalarından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.