zonealarm

ZoneAlarm Free Firewall İndir 15.8.139.18543

ZoneAlarm Free Firewall internet kullanıcılarını internet üzerinden gelen tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde koruyan bir firewallgüvenlik duvarı yazılımıdır.

Benzerlerinden ücretsiz kullanım sunması yönüyle ayrılan ZoneAlarm Free Firewall genel olarak internet bağlantısı izleme ve internet bağlantısı denetleme görevini yerine getirir. Eğer bilgisayarınıza kaynağını bilmediğiniz programlar yüklüyorsanız veya sosyal medya hesaplarınızın hacklenmesinden şikayetçiyseniz antivirüs programlarının etkili olamadığı yerlerde etkili olan ZoneAlarm Free Firewall gibi bir güvenlik duvarı programını tercih etmelisiniz.

ZoneAlarm Free Firewall bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan dışarı giden bağlantıları ve veri akışını sürekli olarak takip eder. Bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılım veya servis dışarıya internet üzerinden veri göndermek istediğinde ise sizi uyarır ve size bu durumla ilgili bir bildiri verir. Bu sayede hangi yazılımın bilgisayarınızdan veri çalmaya çalıştığını tespit edebilirsiniz.

zonealarm

————————————————————-

Boyut:37-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

ZoneAlarm Free Firewall

(((Alternatif)))

ZoneAlarm Free Firewall

(((Alternatif)))

ZoneAlarm Free Firewall