Yazıcı Takip Programı

O&K Print Watch yazılımı ile marka fark etmeksizin 1 yazıcı veya bir çok fonksiyonlu yazıcılarınızı (mfp) tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Her çeşit marka ve modelden yazıcınızı veya çok fonksiyona sahip yazıcılarınızı (mfp) tek bir yerden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kotalar yardımıyla baskı maliyetlerinizi sınırlandırabilir, geniş raporlama kabiliyeti ile maliyetlerinizi detaylı analiz edebilir ve kelime bazlı filtreleme yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sistem üzerinde üretilmiş baskıların görüntülerini saklama özelliği sayesinde yüksek doküman güvenliği sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, işletmenizin baskı maliyetlerini, CO2 salınımını azaltabilir, doküman güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

Marka gözetmeksizin yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcıları (mfp) tekbir yerden yönetme Baskı maliyetlerini sınırlandırma Baskı maliyetlerinin detaylı analizini yapabilme Kelime bazlı filtreleme Baskı görüntülerini saklama Yüksek doküman güvenliği Baskı maliyetini azaltma CO2 salınımını azaltma
O&K Print Watch indir
indir www.indirirsin.com tarafından yükle İndir