Windows 7 Professional Full İndir | Aralık Güncel | 32 64 Bit

Windows 7 Professional Full İndir | Aralık Güncel | 32 64 Bit

USB + LAN + WLAN Driver Entegre

Windows 7 Professional Türkçe sürümüdür. 2020 Aralık itibarı ile güncellemeler entegre edilmiştir. 32 ve 64 bit iso dosyaları ayrı olarak paylaşılmıştır. Güncelleme ve güvenlik entegrelerinin yanı sıra isteğe bağlı aktivasyon seçeneği bulunmaktadır. Kolaylıkla kurabilir ve aktive edebilirsiniz. Servis paketi sonrası çıkan güncellemeler sorunsuz olarak entegre edilmiş, güncel bir sistemdir. Ayrıca USB 3, 3.1 driverlerı, .NET Framework 4.8, Visual C++, DirectX (June 2010/versiyon : 9.29.1974) sisteme entegre edilmiştir.

All In One Runtimes paketinin son sürümü sisteme dahil edilmiştir. Bu sayede program kurulumu sırasında sorun yaşama olasılığınız minimuma indirildi.

Otomatik Lisanslama özelliği vardır. İçeriği yazdırdıktan sonra “sources” klasörü içindeki “ei.cfg” dosyasını notepad ile açıp aktivasyon değerini 0 yaparak kapatabilirsiniz. (Varsayılan olarak 1 yani aktiftir.)

Sisteme hızlıca uygulama yükleyebilmeniz için “software” adlı klasör eklenmiştir. Bu klasör içerisine örnek olarak Format Sonrası Katılımsız AIO Programlar yer alan programları atıp hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Tüm katılımsız programları işletim sistemi kurulumu sonrası otomatik olarak yükletebilirsiniz.

UEFI ve MBR kurulumu destekler.

Telemetry, windows 10’a yükseltme güncellemeleri, bug oluşturabilecek güncelleştirmeler, lisanslamaya karşı koruma güncelleştirmeleri vb güncelleştirmelerdir. Aşağıdakileri asla ve asla yüklemeyin.

Windows 10 boot dosyaları eklenmiştir. Asıl nedeni boot yani yükleme esnasında oluşabilecek driver hatalarının önüne geçmektir. Bu durumdan ötürü “setup.exe” üzerinden kurulum yapılamaz!

İçerikten Görseller

Windows 7 Professional Full

(((Alternatif)))

Windows 7 Professional Full

(((Alternatif)))

Windows 7 Professional Full x86

Windows 7 Professional Full x64