Virüs Temizleme Programı İndir

Bilgiler

Program Adı: ComboFix

Dili: Türkçe & İngilizce

Türü: Virüs Temizleyici

Sürümü: v17.8.4.1

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: sUBs

İşletim Sistemi: Windows XP-10

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 5.39 MB

Hakkında

Combofix, bilgisayarımıza bulaşan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri tek başına temizleyebilen güçlü bir sistem güvenliği programıdır. Zaman zaman en iyi antivirüs ve güvenlik programlarının algılayamadığı kötü amaçlı yazılım ve virüsleri bile tespit edip tek başına imha edebilmektedir.

İnternet üzerinden indirdiğimiz oyunlar, filmler, programlar veya taşınabilir aygıtlar ile bilgisayarlar arasında yaptığımız veri transferleri. Bu örnekleri artırmak mümkün ve bu örneklerden sadece bir tanesi bile bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması için kâfi olabilir.

Bilgisayarımıza kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşması halinde tüm kişisel verilerimiz çalınabilir ve dosyalarımız kullanılamaz hale gelebilir. Böyle bir duruma girmekten sakınmak için öncelikle alışveriş, indirme ve gezinmelerimizi güvenilir web siteleri üzerinden yapmamız icap eder.

Bu tür istenmeyen bir duruma girmemiz halinde ise combofix programını kullanarak bilgisayarımızda bulunan kötü amaçlı yazılım ve virüsleri temizleyebiliriz. Ayrıca combofixin, flash bellek ve harici disk temizleme desteği sayesinde taşınabilir aygıtlarınızı da tarayıp zararlı yazılım ve virüslerden arındırabilirsiniz.

En bilindik kötü amaçlı yazılımlar; virüs, truva atı (trojan horse), casus yazılım (spyware), solucan (worm), arka kapı (backdoor), telefon çevirici (dailer), mesaj sağanağı (spam), tarayıcı ele geçirme (browser hijacking), kök kullanıcı takımı (rootkit), korunmasızlık sömürücü (exploit), klavye takip sistemi (keylogger)

İndirme Linkleri

32 Bit;Seçenek 1: İNDİR

Seçenek 2: İNDİR

64 Bit;Seçenek 1: İNDİR

Seçenek 2: İNDİR

Etiketler: ,PROGRAMI İNDİR(Hızlı İndirme)PROGRAMI İNDİR(Hızlı İndirme)