3EY8XYxqdJLr3q2J86FDQX6x2NGVx1NA

VirtualBox 6.1.16 Build 140961 Full İndir + Portable

Sanal işletim sistemi oluşturma programıdır. Türkçe dil desteği bulunur buna ek olarak tamamen ücretsiz bir programdır. Bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemini çalıştırmak için kullanabileceğiniz kaliteli programlardan biridir. Oluşturmuş olduğunuz sanal işletim sisteminde ram, işlemci, disk boyutu gibi değerleri ayarlayabilirsiniz.

Linuxu merak ediyorsunuz ve deneme gereği duyuyorsunuz. Şimdi cd/dvd/usb hazırla, multi sistem kurmaya çalış vs. uzun iş. Bunun yerine sanal sistem kurabileceğimiz bir programı temin ediyoruz ahanda bunun gibi yada daha prof olsun diyenler VMware Workstation programına bakabilir. Belirteyim bazı yurdum insanları ücretsiz şeyleri kötü sanır. Yok gardaş öyle birşey. Aha bu program ileri derece prof takılmıyorsan her türlü işini görür.

Programı kuruyoruz. Program menüsünden yeni bir sistem oluşturuyoruz. Bu bilgisayarın ram, işlemci vb. ayarlarını yapıyoruz. Daha sonra iso dosyamızı gösterip sanal sistemi kuruyoruz. Linux kurabilirsiniz, xp kurabilirsiniz, windows 7, 8, 10 vb. işletim sistemlerini bu şekilde kurup, kullanabilirsiniz. Sanal sistem içerisinde yaptıklarınız normal bilgisayarınızı etkilemiyor.

Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut: 105-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

VirtualBox İndir

(((Alternatifler)))

VirtualBox İndir

(((Alternatifler)))

VirtualBox İndir