Ücretsiz Röle Kontrol Programı

USB Port ile bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri kontrol etmeye yarayan 32 Röle Kontrol Programı, bağlanan aygıtların açılıp kapanmasını kontrol edebilir.

Program 32 ve ya 64 bit Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 

Röleli kontrol devreleri üzerinden bilgisayara bağlanan cihazların ne zaman açılıp kapanacağını yüklediğiniz bu program sayesinde kontrol edebilirsiniz. Basit bir kullanımı vardır ve program Türkçedir. Örneğin belirli saat aralıklarında ışıkların yanmasını ve zaman aralığı bittiğinde de sönmesini istiyorsunuz. Program ile bunu yapabilmek mümkün. Ya da kullanıcı istediği zaman program üzerinden açma ve ya kapama işlemlerini gerçekleştirebilir. 

Program 32 adet röleye kadar destek sağlamaktadır. Program üzerindeki kontrol butonlarına isim verilebilir ve resim eklenebilir. Sınırsız zamanlama özelliği ile belirli cihazların çalışma ve durma süreleri ayarlanır. Veriler veritabanına kaydedilir ve bilgisayar ya da program kapandığında yaptığınız düzenlemeler aynen kaydedilir. 

Program için açılış şifresi belirlenebilir. Sohbet özelliği de bulunan program da diğer kullanıcılar ile iletişim kurulabilir ve ağ içinde başka bir bilgisayarda takılı olan kartı sohbet üzerinden basit komutlarla yönetebilirsiniz. 

32 Röle Kontrol Programı indir
indir www.indirirsin.com tarafından yükle İndir