Topaz Sharpen AI full indir, Photoshop ve Lightroom Classic için geliştirilen çalışmalarınız üzerinde net görüntü elde etmenize yarayan programdır.

Mükemmel bir fotoğraf için üç çeşit keskinleştirme
Mükemmel fotoğrafı çekme, eve acele etme, bilgisayarınızda açma hissi ve% 100 bulanık olduğunu fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. Bu olduğunda, genellikle üç sorundan birinden kaynaklanır: kamera titremesi, odak sorunları veya genel yumuşaklık. Keskinleştirme AI, her birini işlemek için ayrı bir modül içerir.

Stabilize edin: Doğal sarsıntı azaltma
Görüntü keskinliği söz konusu olduğunda en sabit eller bile bir tripodla karşılaştırılmaz. Bir tripodun aksine, her zaman yanınızda elleri var! Sharppen AI’nin Stabilize modülü, hareket bulanıklığını tersine çevirmek ve elde taşınır görüntülerin bir tripoddan çekilmiş gibi görünmesi için eğitilmiştir.

Odak: Daha iyi odak düzeltmesi
Odak düzeltmesi, yanlış anlaşılması kolay olan kötü şöhretli bir sorundur, ancak Sharpen AI’nın Odak modülü on piksele kadar odak bulanıklığında mükemmel sonuç verir. Bu, odak dışı gözleri keskinleştirmek veya yanlış kamera içi odaklamanın neden olduğu sorunları gidermek için mükemmeldir. İpucu: en iyi sonuçlar için seçici ayarları kullanın!


Alternatif Link 1 İndir
<<<<<<<<<<<<<<<
Alternatif Link 2 İndir
<<<<<<<<<<<<<<<
Alternatif Link 3 İndir