th_0Czh3ARpw5q0Qsqx1qBubaijhVeLKGgL

GraphPad Prism Full v9.0.0.121 İndir win-mac

GraphPad Prism full indir, bilimsel grafik oluşturmanıza yarayan programdır.

Doğru Analizi Gerçekleştirin
İstatistiksel jargondan kaçının. Açık bir dilde, Prism, yaygın olandan oldukça spesifik olan doğrusal olmayan regresyon, t testleri, parametrik olmayan karşılaştırmalar, bir, iki ve üç yollu ANOVA, beklenmedik durum tablolarının analizi, sağkalım analizi ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı bir analiz kütüphanesi sunar. Her analizde, gerekli istatistiksel varsayımları anlamanıza ve uygun bir test seçtiğinizi onaylamanıza yardımcı olacak bir kontrol listesi bulunur.

Hareket Halinde Harekete Geçebilir Yardım Alın
İstatistiklerin karmaşıklığını azaltın. Prizma çevrimiçi yardımı beklentilerinizin ötesine geçer. Hemen her adımda, çevrimiçi Prizma Kılavuzlarından binlerce sayfaya erişin. Grafik Portföyüne göz atın ve çok çeşitli grafik türlerini nasıl oluşturacağınızı öğrenin. Öğretici veri setleri ayrıca belirli analizleri neden yapmanız gerektiğini ve sonuçlarınızı nasıl yorumlayacağınızı anlamanıza yardımcı olur.

Tek Tıkla Regresyon Analizi
Başka hiçbir program Prizma gibi eğri uyumunu basitleştirmez. Bir denklem seçin ve Prism gerisini halleder – eğriye uyar, sonuçlar ve fonksiyon parametreleri tablosu görüntüler, eğriyi grafiğe çizer ve bilinmeyen değerleri enterpolasyonlar.

  

Şifre:12345
Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut: 16-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

GraphPad Prism

(((Alternatif)))

GraphPad Prism

(((Alternatif)))

GraphPad Prism

MAC İÇİN İNDİR