EndNote X20 Build 14672 WİN-MacOSX Full

Milyonlarca araştırmacı, akademisyen, öğrenci ve kütüphaneci online bibliyografik çalışmalarını EndNote ile yapmaktadır. Program bu alanda oldukça başarılıdır. EndNote, makale, tez vb. yazımı aşamasında kendi bilgi veritabanlarınızı oluşturmalarınıza, bibliyografik bilgilerinizi (örneğin kitaplar, dergiler, kataloglar, görsel veriler vb.) saklamanıza, yönetmenize ve verilerinizi bulmanızda kullanılan özel bir veritabanı uygulamasıdır.

Neler yapılabilir ?
– EndNote bir online arama aracıdır. Size online bibliyografik veritabanlarında arama yapma ve referansları doğrudan yeniden düzenleme konusunda en kolay yolları sunar. (Ayrıca EndNote online servislerden, CD lerden ve veritabanı kütüphanlerinden veri dosyaları import işlemi için birçok seçenek sunar).
– EndNote bir referans ve imaj veritabanıdır. Özel kütüphanelerinizde bibliyografik referanslar depolama, yönetme ve arama işlemlerinde uzmandır. Grafik, tablo, şekil ve formül içeriklerini herbiri için kendi altyazı (caption) ve anahtar kelimeleri (keywords) ile düzenleyebilirsiniz.
– EndNote ile makaleler ve bibliyografiler oluşturun. Cite While You Write özelliği ile Microsoft Word de atıf, şekil ve tablolar dizini oluşturabilirsiniz. Siz makalenize referans, şekil ve tablo eklediğinizde listeleri otomatik olarak oluşturulur. Microsoft Word şablonları ile yayımcılar tarafından istenen makale formatları konusunda size kolaylık sunacaktır.


————————————————————-

Boyut:100-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:12345

————————————————————–

EndNote X20 – Win

(((Alternatif)))

EndNote X20 – Win

(((Alternatif)))

EndNote X20 – Win

EndNote X9 – Mac

(((Alternatif)))

EndNote X9 – Mac

(((Alternatif)))

EndNote X9 – Mac

yeni