disk_drill_box 

CleverFiles Disk Drill Pro Full 4.0.537.0

Disk Drill, Mac platformunda en popüler dosya kurtarma programlarından bir tanesi. Şimdi ise Windows için de program çıktı ve ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Veri ve dosya kurtarma programlarının şüphesiz en ortak özelliği, kaybolan ya da silinen dosyalarınızı bularak, geri getirebilmeniz için sizden programın tam sürümünü satın almanızı istemeleri. Eğer veri ve dosya kurtarma işlemleriniz için para ödemek istemiyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız, Disk Drill’i tercih edebilirsiniz.

Kaybolan döküman, video, müzik, fotoğraf ya da herhangi bir dosyanız için gerekli taramayı yaparak bulan ve daha sonra geri getirme işlemi yapan Disk Drill’in işini gerçekten başarılı bir şekilde yaptığını söyleyebilirim.

Sadece bilgisayarınız üzerinde değil, kullandığınız herhangi bir depolama cihazı üzerindeki kaybolan dosyaları geri getirebilen program, kaybolan dosyalarınızı bulabilmek için 3 farklı algoritmayaı aynı anda çalıştırarak, kaybolan dosyalarınız bulunana kadar taramaya devam ediyor.

Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut19-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.

CleverFiles Disk Drill Pro

(((Alternatif)))

CleverFiles Disk Drill Pro

(((Alternatif)))

CleverFiles Disk Drill Pro