url

Blue Iris Full 5.3.3.15 x86

Çok kameralı bir güvenlik programı ve webcam yayın yazılımı. Posta, paket ya da ziyaretçiler için kapıyı izleyin. Hareket algılama, ses algılama kullanın, ya da sürekli yakalama. Hoparlör, e-posta veya telefon yoluyla haber verilecektir.

Blue Iris birlikte ev ya da iş için güvenlik sistemi kullanmak için henüz kolay bir kompleks koymak yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır.

Bu bir kamera işaret olduğunu her şeyi yakından tutmaya yardımcı bir uygulamadır bu. Bu tür web kamerası, video kameralar, IP kameralar ve diğerleri gibi 64 video kayıt cihazlarına kadar işleyebilir. Bununla beraber, video, ses kaydı ve hatta ekran yakalamak için edebiliyoruz.

Blue Iris kolay kullanımı ve işletmek yapar kapsamlı bir arayüz görüntüler. Size her zaman yerine kontrollerin dolaşıp beslemeleri video neler takip edebilirsiniz anlamına tüm önemli fonksiyonlara hızlı erişim izni çubuklarını olsun.

Uygulama Bağlı kamera tanıyabilen ama bu mümkün değilse, o zaman elle cihazı eklemek zorunda. Bağlı sonra, canlı yem olduğunu görmek ve ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut:62-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.

Blue Iris Full

(((Alternatif)))

Blue Iris Full

(((Alternatif)))

Blue Iris Full

yeni