Apple QuickTime Player 7.7.9 Pro Tek Link İndir

QuickTime, Apple firması tarafından geliştirilen MOV, QT vb. görüntüleri oynatmaya yarayan sade tasarımı ile oldukça kullanışlı bir program. Kolay kullanımı ve sade tasarımı ile kullanıcı dostu olan QuickTime ile bir çok medya dosyasını açabilirsiniz. Programla birlikte kurulan Picture Viewer ile de resimleri görüntüleyebilir ve farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Genel sanının aksine QuickTime sade bir oynatıcı olmaktan öte, bir çoklu ortam mimarisidir. Yeni içerik yaratma (planlanmış içeriğin elde edilmesi, kaydedilmesi), üretim (içeriğin dağıtılabilecek hale getirilmesi) ve dağıtım özelliklerine sahiptir. Bu süreçler kapsamında QuickTime’dan gerçek zamanlı yakalama, montaj, içe-dışa aktarma, sıkıştırma, son hazırlık, dağıtım, yayın ve ortam dosyalarını oynatma için yararlanılır. Özetle profesyonel üretime yönelik bir teknolojidir, son kullancıların bildiği şekli QuickTime Player adıyla bilinen oynatıcıdır.

Desteklediği Biçimler:
Video: 3GPP, 3GPP2, BMP, JPEG, GIF, FLASH, SWF, DV, H.261, H.263, H.264, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, QTZ, MOV, PNG, TIFF, TGA
Ses: AAC, AIFF, CDDA, MIDI, MP3, M4A, M4B, M4P, QCELP, ULAW, ALAW, WAV
Resim: BMP, GIF, JPEG/JFIF, JPEG 2000, PDF, MacPaint, PICT, PNG, Photoshop, SGI, Targa, FlashPix, TIFF

 

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net