gladiators3

Gladiators Immortal Glory Apk İndir + DATA v5.3.0

Gladiators: Immortal Glory(Gladyatörler: Ölümsüz Zafer) apk dosyasının derecelendirme puanı 10 üzerinden 8.6. Bu kümülatif bir derecelendirmedir. Google play store’daki en iyi uygulamaların çoğu 8 ile 10 arasında puanlara sahiptir. Google play store’daki toplam yorum sayısı 2782. Beş yıldızlı yorum sayısı 1718. Bu uygulama 155 kullanıcı tarafından kötü olarak puanlanmıştır. Google play store’daki tahmin edilen indirme sayısı 100,000+ ‘un üzerindedir. Gladiators: Immortal Glory(Gladyatörler: Ölümsüz Zafer), Spor Dalları kategorisinde bulunur: etiketlerine sahiptir. tarafından geliştirilmiştir. Reludo srl. ile support@reludo.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilir veya http://www.reludo.com üzerinden web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Gladiators: Immortal Glory(Gladyatörler: Ölümsüz Zafer), 4.1(Jelly Bean)+ sürümünde olan android işletim sistemli cihazlara kurulabilir.

Gladyatörler: Ölümsüz Zafer nihai 3D, multiplatform mücadele deneyimidir. Gladyatörlerini eğit, spor salonunu genişlet ve para ve zafer kazan.

3D dövüş oyunu:
– Taktik Aksiyon: Gerçek zamanda en iyi stratejiyi seçerek rakibinizi yen;
– Akıllı olun ve son tur bonuslardan yararlanarak stratejinizi geliştirin;
– Bir yönetimsel oyun stilini tercih ederseniz eşleşmeleri simüle edin;
– Enerji arttırıcılar, daha sert rakipler karşısında yardımcı olabilir;
– Kavga etmediğiniz zaman, dünyanın her yerinde oynanan diğer maçlara bahis oynayabilirsiniz.
– Çevrimiçi oyna: İstediğiniz zaman herhangi bir spor salonuna meydan okuyun ve gladyatörünüzle dünya sıralamasının zirvesine ulaşın.

gladiators
gladiators2

————————————————————-

Boyut: 165-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Gladiators Immortal Glory Apk

(((Alternatif)))

Gladiators Immortal Glory Apk