critical-ops-apk-3-600x338 Critical Ops Apk İndir v1.21.0.f1249 MOD Cephane Data

FPS tabanlı geliştirilen Critical Ops ile gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşın. Counter Strike (CS:GO) oyununa alternatif olarak oynayabileceğiniz ve milyonlarca hayranı bulunan Critical Ops aksiyon oyununda 20 kişilik çatışma alanında ister kendi arkadaşlarınızla isterseniz internet üzerinden herhangi birileri ile çatışma heyecanını yaşayabilirsiniz. Kimin ile oynarsanız oynayın, kazanan takım sizin takımınız olmalı.

Kesici aletler, tabancalar ve taramalı silahlar gibi ağır silahların yer aldığı oyunda kazanacağınız para puanlar ile silahlarınızı yenileyebilir veya daha iyi bir silah alabilirsiniz. Üstelik silahlarınızın sıkıcı görüntüsünü değiştirmek için onlarca skin seçeneği de yer alıyor. Her silahın oldukça gerçekçi haritalarda kullanılabildiğini belirtelim.

Critical Ops rakipleri güçlü olsa da kendini geliştirdiği için popülerliğini hiç kaybetmedi. Örneğin v1. sürümüne geçtikten sonra oyundaki tüm karakterler ve karakterlerin savaşçı animasyonları tamamen yenilenerek oyunculara yepyeni bir deneyim sunmayı başarmış durumda. Android FPS oyunları içerisinde adil ve eşit düzende savaşlar için oyun en iyi alternatiflerden birisi.

images
Resmi büyütmek için tıklayın.

GOOGLE PLAY BİLGİ

————————————————————-

Boyut:201-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.


Critical Ops Apk

(((Alternatif)))

Critical Ops Apk

yeni hilesiz