City Island 5 Apk Full 3.2.0 Para Mod Hile

City Island 5 (MOD,Para Hileli)mobil platformlardaki en popüler ve popüler kentsel simülatörlerden biri.Tür projesinin hayranları arasında böyle bir tanınma, mükemmel grafikler, çok sayıda bina ve bina, ayrıntılı konumlar ve en önemlisi gerçekçi ekonomik model sayesinde kazandı.

Pasajdan itibaren, oyuncuya modern bir metropol haline getirilmesi gereken küçük bir ada sunulacak. Başlangıçta, yerleşimin sınırları küçük olacaktır, ancak doğru miktarda para kazanıp evler inşa ederek genişleme fırsatına sahip olacaksınız. Altyapıyı geliştirdiğinizde, yıllık geliriniz ve aynı zamanda konut sakinlerinin refahı artacaktır. Fabrikalar olarak önemli binaların inşasına rağmen, sıradan insanları her şekilde memnun edecek geçiş ve oyun eğlence merkezlerinde çok önemli bir rol oynamaktadır.

Oyununuzu geliştirin ve etkili bir kasaba olarak itibar kazanmanıza yardımcı olacak daha nadir binaların kilidini açın. Uygulamadaki turist nesneleri en nadir olarak kabul edilir, ancak karları herkesi ilgilendirir. City Island 5 – Tycoon Building Çevrimdışı Sim Oyunu, bölgedeki kaostan kaçınmak için gelecek planını yansıtmalıdır.

2
2132131

————————————————————-

Boyut:53-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.
City Island 5 Apk

(((Alternatif)))

City Island 5 Apk

yeni hileli