8-ball-pool3

8 Ball Pool Apk İndir – Mod v5.1.0

Androidinizde 8 Top Bilardo son apk sürümünü indirin.

8 Ball Pool, Miniclip tarafından geliştirilen dünyanın her yerinden oyuncuların birbirlerine karşı oynaması için Android için bir bilardo oyunu uygulamasıdır. 8 Top oyuncuları hem Miniclip hem de Facebook’tan arkadaşlarıyla oynayabilir.

Renkli grafiklere sahip çok bağımlılık yapan bir bilardo oyunudur ve sağlam bir çevrimiçi topluluğa sahiptir.

8 Top Bilardo Temelleri

Miniclip üyesi veya Facebook kullanıcısı olarak 8 Top Bilardo oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, kayıt veya kullanıcı adı gerekmeyen konuk üye olarak oyuna katılma seçeneği de vardır. Arkadaşlarınızla oynayabilir veya rastgele oyuncularla bire bir eşleşebilirsiniz.

Oynanış

8 Ball Pool, rekabetçi çok oyunculu maçlarda kendinizi bulabileceğiniz gerçekçi temalı birçok oyun odasına sahiptir. Her oyun odasının farklı kuralları, ödülleri ve diğer öğeleri vardır. Farklı oyunlar oynamak, oyuncular ileri oyun odalarını, ipuçlarını ve diğer şeyleri yükseltmek ve kilidini açmak için birçok deneyim puanı kazanabilir.

Bu bilardo oyunu beş seviye sunuyor – Londra, Sidney, Moskova, Tokyo ve Las Vegas. Oyun içi para biriminde bir giriş ücreti ödeyebilirsiniz ve oyuncular karşılığında ödedikleri miktarın iki katını kazanabilir. Yeni oyuncular için bu oyun, Acemi İşaretini kullanarak “Acemi” seçeneğini sunar. 8 Top Bilardo temellerini öğrenmenize yardımcı olacak kısa eğiticiler de bulabilirsiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.
8-ball-pool

————————————————————-

Boyut:55-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

8 Ball Pool Apk

(((Alternatif)))

8 Ball Pool Apk

yeni