Tentacles Enter the Mind v1.1.1397 PARA HİLELİ APK, uzun soluklu farklı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flashbulb Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip parazit şeklindeki canlı ile bulunduğunuz zihinlerde ilerleyerek kötü niyetli yaratıkları yok etmektir. Tentacles Enter the Mind içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz özelliklerin kilidi açıp, kahramanınızı geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, zorlu zihinler, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Tentacles Enter the Mind v1.1.1397 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tentacles Enter the Mind Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Tentacles Enter the Mind v1.1.1397 MOD APK İNDİR – 65MB

Kurulumu

Tentacles Enter the Mind v1.1.1397 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tentacles Enter the Mind 1.1.1397 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
Şub 19, 2018TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM