Diablo 2 Complete Edition İndir, Diablo serisinin ikinci oyunu olan Diablo 2 Complete Edition oyununa ek olan bütün DLC paketlerine bu sürümde sahip olacak ve kendi karakterinizle korku macera tadında bir yolculuğa çıkacaksınız. Karşınıza çıkan farklı türde yaratıkları öldürerek kendinizi geliştirecek ve oyunun hikayesini tamamlamaya çalışacaksınız.
Diablo 2 İndir

Ad: Diablo II: Lord of Destruction

Çıkış Tarihi: 27 Haziran 2001

Platform: Bilgisayar

Lisans: Tam Sürüm

Tür: RPG

Dil: İngilizce

Sürüm: v1.13d

Ek Paket: Bulunmamaktadır

Geliştirici: Blizzard Entertainment

Yayımcı: Blizzard Entertainment

Crack Türü: Gömülü

Kurulum Türü: Otomatik

Dosya Türü: ISO

Dosya Boyutu: 2.15 GB

Genel Bakış

Diablo 2 Nedir?Diablo II: Lord of Destruction, Blizzard Entertainment şirketi tarafından geliştirilen RPG oyunudur. İlk olarak 27 Haziran 2001 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü günden itibaren, tüm dünyada popülarite yakalamıştır. Günümüzde hala tutkuyla oynamaya devam eden sevenleri vardır.

Diablo 2’nin Hikayesi Nedir?Onurlu bir kahraman, uzun süren bir maceranın ve savaşın ardından, Diablo’yu (şeytanı) öldürüp ruh taşını aldı. Ve güçlü iradesine güvenerek, ruh taşını sonsuza dek hapsetmek için kendi bedenine yerleştirdi.

Fakat şeytanın ruh taşı, savaşçının ruhunu günden güne ele geçirdi. Savaşçı kabuslar görmeye başladı. Her geçen gün iradesi zayıfladı ve zihni bulandı. Kendi kendine doğuya gitmesi gerektiğini söyleyip durdu. Zaman geçtikte, şeytanın ruh taşı savaşçının bedenine ve ruhuna tamamen sahip oldu.

Ve şeytan, kardeşleri Mephisto ve Baal’ın ruh taşlarını bulup onları serbest bırakmak için, savaşçının bedeniyle doğuya doğru bir yolculuğa başladı. Bu korkunç yolculuk, geçtiği her yere yıkım ve lanet götürdü.

Siz, Diablo’nun doğuya doğru olan yolculuğunda onu takip edecek, lanetlediği yerlere huzur götüreceksiniz. Ve şeytanı öldürmeye çalışacaksınız; sonsuza dek.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 98+

İşletim Sistemi Mimarisi: 32 – 64 Bit

İşlemci: 500 MHz+

Bellek: 128 MB+

Ekran Kartı: 32 MB – 3D – DX9+

Disk Alanı: 2.4 GB+

Örnek Görüntüler

 

İndirme Linkleri

Seçenek 1: İndir

Seçenek 2: İndir

Dilerseniz, rpg oyunları bağlantısına tıklayarak, benzer oyunlara göz atabilirsiniz.

OYUNU İNDİR(Hızlı İndirme)OYUNU İNDİR(Hızlı İndirme)