YouTube Video Dönüştürücü İndir

Bilgiler

Program Adı : Free YouTube Download

Program Dili : Türkçe

Program Türü : İndirme Yöneticisi

Program Sürümü : v4.1.47.525

İşletim Sistemi : Windows 7

Platform : PC

Crack : Gerektirmiyor

Dosya Türü : Exe

Dosya Boyutu : 32.7 MB

Rar Şifresi : Bulunmuyor

Hakkında

Free YouTube Download, isminden de anlaşılacağı gibi, YouTube’daki videoları ücretsiz olarak dönüştürüp indirmenize olanak veren bir programdır. “Ücretsiz” ve “Premium” olmak üzere, iki adet sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz sürümünü indirip beğenen kullanıcılar, diğer özelliklere de sahip olmak isterlerse, premium sürümünü satın alabilirler.

Microsoft Windows ve Mac işletim sistemlerinde bulunan bu program, gayet sade bir arayüze ve stabil bir çalışma mantığına sahiptir. YouTube’da indirmek istediğiniz videonun url adresini kopyalarsınız ve programın sol üst köşesinde bulunan “Yapıştır” butonuna tıklarsınız. Program, url adresini panoya aldıktan sonra sağ üst köşede bulunan “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatırsınız.

İndirme hızına bakacak olursak, gayet iyi. İnternet bağlantınızın desteklediği hıza kadar video indirebilirsiniz. “Otomatik İndirme” seçeneğini aktif ederseniz, url adresini yapıştırdıktan hemen sonra, siz indirme butonuna tıklamadan indirme işlemini başlatır. Sık video indirenler için bu, zaman kazandırıcı bir özellik olabilir.

Zaman kazandırıcı özellik demişken, programda yer alan “Tüm Kanalı İndir” butonu, url adresini yapıştırdığınız videonun dahil olduğu kanaldaki tüm videoları indirmenize olanak veriyor. Yalnız, otuz dakikadan daha uzun süreli videoları indirmek isterseniz, premium sürümünü satın almanız gerekir.

Programın desteklediği diller: Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Fransızca…

Premium sürümde bulunan özelliklere de yer verecek olursak;– Çalma listesi indirme– Daha hızlı, daha kaliteli indirme– Reklam içermeyen, otomatik güncellemeler– Ticari kullanım– Öncelikli teknik destek

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : Bulunmuyor

Etiketler: PROGRAMI İNDİR(Hızlı İndirme)PROGRAMI İNDİR(Hızlı İndirme)