PowerISO 6 Full Tek Link İndir

PowerISO , programı intertten indirdiğimiz iso nrg ve benzeri kalıp dosyalarını kullanarak oyun vs kurmamıza olanak veren alanında ki en başarılı programdır. Sanal bir cd sürücüsü oluşturup bu iso v.b kalıp dosyalarını okuyup tıpkı dvd den kurar gibi kurmamızı sağlar. Poweriso Türkçe ve 64 desteği ile beraber gelir Poweriso 64bit Poweriso 32bit full sürümleridir.

– Özellikler –# Çok sayıda CD/DVD-ROM kalıp dosya biçimini destekler (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, NRG, MDF vb.)# Sabit diskten ya da CD/DVD-ROM’dan ISO dosya oluşturabilirsiniz .# Varolan ISO dosyalarını düzenleyebilirsiniz .# ISO/BIN ve diğer kalıp biçimleri arasında dönüştürme yapabilirsiniz .# CD’den ‘bootable’ CD (kendinden açılabilir CD) oluşturabilirsiniz. ISO dosyalarından bilgi alabilirsiniz .# Disket kalıp dosyası yapabilirsiniz .# Başka sanal sürücü kurmadan sanal sürücüler oluşturabilirsiniz .# Kolay kullanım, bağlam menü, sürükle-bırak ve panoya kopyala/yapıştır desteği .# Türkçe dil Desteği .

– Yenilikler –# UIF Dosya desteği eklendi .# Windows Vista ve Win7 desteği eklendi .# “On-the-fly” yazma desteği eklendi .# Apple DMG dosya desteği eklendi .# Çoklu dil desteği eklend i.# Komut satırı parametreleri desteği eklendi .# 64 bit setup geldi .

Link 1 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net