KMSPico İndir

Adı: KMSPico

Dili: İngilizce

Türü: Windows ve Office Etkinleştirme Programı

Sürümü: v10.2.0

Lisansı: Ücretsiz

Geliştiricisi: Bilinmiyor

İşletim Sistemi: Windows Vista-10

Platformu: Bilgisayar

Dosya Türü: Rar

Dosya Boyutu: 14 MB

Genel Bakış

KMSPico, Windows işletim sisteminizi ve Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra çalıştırıp kırmızı butona tıklayarak saniyeler içinde işletim sisteminizi ve office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

KMSPico’nun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4.0+ yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Microsoft .NET Framework 4.0+ indirme sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Programın ismini oluşturan KMS harfleri, “Key Management Service” yani “Anahtar Yönetimi Hizmeti” anlamına gelmektedir. Popüler Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için geliştirilen güvenli bir araçtır. Hem 32 hem de 64 sistemlerle uyumludur.

Dilerseniz yazının devamındaki ekran görüntülerini inceleyerek KMSPico hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım videosunu da izleyerek programı kurduktan sonra hızlıca Windows işletim sisteminizi ve Microsoft Office yazılımınızı etkinleştirebilirsiniz.

Etkinleştirebildiği Windows İşletim Sistemleri– Windows Vista– Windows 7– Windows 8– Windows 10

Etkinleştirebildiği Windows Sunucu İşletim Sistemleri– Windows Server 2008– Windows Server 2012– Windows Server 2016

Etkinleştirebildiği Microsoft Office Yazılımları– Microsoft Office 2010– Microsoft Office 2013– Microsoft Office 2016– Microsoft Office 365

Örnek Görüntüler

 

Tanıtım Videosu

İndirme Linki

Seçenek 1İndir

Rar Şifresi: saglamindir.net